ana - Meri Creative

MERİ CREATIVE REKLAM AJANSI

Multidisipliner Tasarım Ajansı.

İstanbul Taksim’deki ofisimizde 2015 yılında hayat bulan Meri Creative , Çağdaş medya uygulamaları ile kurumlara , Kreatif Ajans, Dijital Pazarlama ve Prodüksiyon hizmetleri veren bir Reklam Ajansıdır.

Multidisipliner yapımız  ile Kreatif Ajans hizmetlerinin yanında, dijital pazarlamanın gücünden de faydalanarak oluşturduğumuz markaların, dijital pazarlama stratejilerini belirleyerek,  Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Reklamları, Meta ve AdWords reklamları gibi dijital pazarlama teknikleriyle, doğru hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşmalarına odaklanıyoruz.

Projelerin üzerinde çalışırken biz kendimizi sizin yerinize koyup, en iyi stratejiyi oluşturup, en doğru sonuca ulaşmayı hedefliyoruz. Eğlenceli, kreatif ve hedef odaklı işlere de bu şekilde ulaşıyoruz.

Kreatif Ajans Hizmetleri


MARKALAŞMA ÇALIŞMALARI

Çağdaş medya uygulamaları ile kurumlara, logo, kurumsal kimlik, grafik tasarım, katalog & broşür tasarımı, ambalaj tasarımı, profesyonel sunum tasarımı hizmetleri sunuyoruz. Ürünlerinize ve markanıza artı değer katmanın yollarını planlıyoruz.

Dijital Ajans Hizmetleri


DİJİTAL PAZARLAMA

Firmaların dijitalleşme süreçlerini, web site tasarımları, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, google adwords reklamları, facebook reklamları gibi hizmetlerle destekleyerek dijital dönüşümlerini sağlıyoruz.

Fotoğraf ve Video Çekimleri


KREATİF PRODÜKSİYON

Ürünlerinizin görsellerini, onları en iyi yansıtacak şekilde fotoğraflıyor, tanıtım videolarını çekiyor, ve reklam filmlerini hazırlıyoruz. Firmanızın kurumsal tanıtım filmlerini çekiyor, hizmetlerinizi 2 boyutlu ve 3 boyutlu animasyonlarla canlandırıyoruz.

 

 

 text