Logo Tasarımı, Logotype ve Amblem Tasarımı | Meri Creative

Kurumsal kimlik tasarımının belkemiği olan logo tasarımı, bir şirket veya ürün için büyük önem taşır, bu açıdan şirketi ya da ürünü yansıtması çok önemlidir. Logotype ise genellikle kurumun isminden oluşan logodaki yazılı kısmı ifade eder ve tipografiden oluşur. Logo firmanızın tarzıdır ve özgün olmalıdır.

Tasarımcılarla müşterinin, iyi iletişimiyle kurumun, ürünün imajının en önemli ayaklarından biri olan logonun tasarlanması, markalaşma sürecine de sağlam bir basamak oluşturmaktadır.

Kurumsal kimlik markanızın görünen yüzüdür.Kurumsal kimliğinize logonuz ile başlamalısınız.Markanızı yansıtan renkler, logotype ve dilerseniz bir amblem ile şekillendireceğiniz logonuz sizin kimliğinizin adeta fotoğrafı olacaktır. Markanızın kişiliğini yansıtan bir logo markanızın akılda kalıcılığını da yükseltecektir. Bir çok markanın logosunun logolar arasında nasıl sıyrıldığını ve ikon haline geldiğini biliyoruz. Örneğin Coca Cola, Louis Vuitton…

Logo tasarımında farklı stiller ve trendlerden tercihinizi markanızın kişiliğine uygun şekilde belirlemelisiniz. Dinamik, renkli bir tasarım ve amblem kullanılacak bir markaya örnek olarak spor merkezlerini verebiliriz. Finans sektöründe daha minimal amblemler, bold fontlar, güven veren renkler kullanılabilir. Marka kişiliğiniz ile beraber renklerin insanlarda yarattığı duygulara da dikkat etmelisiniz.

Sadece yeni bir işletme kurarken veya marka oluştururken logo tasarımına başvurmazsınız.Geçen yıllar ile birlikte markanızda yenilenmeye de gitmek isteyebilirsiniz. Bir çok marka zaman içinde logosunda çok büyük olmasa dahi yenilikler yapmayı sever.

Logo tasarımı tamamlandıktan sora kurumsal kimlik tasarımına başlanabilir.seçilen renk ve konsept, kurumsal kimlik için tasarlanacak olan materyaller için uyarlanarak Kurumsal Kimlik Tasarımı tamamlanır. Kurumsal kimlik tasarımınızın yapı taşı olan logonuz ve renkleriniz üzerinden gidilen tüm tasarımlarınız uyum içerisinde görünecektir. Kurumsal kimlik tasarımınıza, web tasarımınıza ve birçok basılı ve dijital tasarımlarınıza başlamadan önce logo tasarımına öncelik vermenizi tavsiye ederiz.

Siz de markanız için markanızı, sektörünüzü yansıtan , hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek logo tasarımları için bize ulaşın.

Referanslarımız

Kreatif Tasarım ve Dijitalleşme Süreçlerinde Bizi Tercih Eden Firmalardan Bazıları

Note: Carousel will only load on frontend.

Hizmetlerimize Dönmek İçin

Hizmetlerimiz

Hizmetler

Hemen Bilgi Al !

Formu Doldurarak Bilgi Ve Teklif Alabilirsiniz.

  Adınız Soyadınız (*)

  Firma (*)

  Telefon (*)

  E-postanız (*)

  Konu

  İletiniz

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Telefon:

  0212 251 00 18 | 05355570004

  Mail: info@mericreative.com

  Adres:

  Nejat Eczacıbaşı , İKSV Vakfı Binası, Sadi Konuralp Cd., No:5 Kat:2 Şişhane

  34433

  Beyoğlu | İstanbul.