Katalog Tasarımı, Ürün Kataloğu Tasarımı | Meri Creative
 • Geleneksel ve Dijital Katalog Tasarımları

  Katalog Tasarımı

  Kalıcı ve prestijli bir marka imajının en önemli ayağı olan sunum kalitesini kurumsal kataloğun zenginliği belirler.

  Çalışmalarımız

 KATALOG TASARIMI:

Katalog tasarımı ; firmaların hizmet ve ürünlerini detaylı şekilde tanıtan, fotoğraflı, açıklamalı kitapçıklar şeklindeki reklam ürünleridir.

Kalıcı ve prestijli bir marka imajının en önemli ayağı olan sunum kalitesini kurumsal kataloğun zenginliği belirlemektedir.

Kurumun satışlarında, potansiyel müşteriyi kendisine çekmesinde kataloglar büyük önem taşır.

Günümüzde dijital kataloglar da hazırlanmaktadır.

Dijital katalogların avantajları çok büyüktür. Basılı katalogların maliyetlerinin ve ulaşılabilirliğinin sağlanamadığı durumlarda müşterilerinize mail atarak yada web sitenizde yayınlayarak ulaşmalarına olanak tanır.

Basılı ürün kataloglarının ve dijital katalogların farklı farklı birçok avantajı vardır.

Basılı kataloglar uzun süreli reklam çalışmalarıdır ve ulaştırdığınız kişilerin daima elinin ve gözünün altında olması sizin için büyük bir reklamdır. Müşteriniz dilediği zaman onu inceleyebilir ve gelen misafirlerinin de görmesi sonucu bilinirliğinizi arttırmak için büyük bir avantajdır.

Dijital kataloglar ise hızlı ulaşılabilirliği ve düşük maliyeti açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Hepimizin elinde yıllardır sakladığı basılı katalogları vardır.

Bir web sitesine girdiğimizde ise ilk baktığımız seylerden biri dijital bir kataloğun olup olmadığıdır ve eğer var ise ürünleri oradan detayları ile incelemeyi tercih etmekteyiz.

Büyük markaların web sitelerini inceleriz,profesyonelce hazırlanan bu sitelerde herşeye kolaylıkla ulaşmamıza rağmen keşke basılı kataloğuda olsa demez miyiz?

Hazırlanacak kataloglardaki içerik, sunum, kataloğunuzda kullanlacak görsellerin ve malzemenin kalitesi kesinlikle su götürmez bir gerçektir.

Biz Meri Creative olarak sizler için çağdaş medya uygulamaları ile basılı ve dijital kataloglarınızın görsel üretimi ve tasarımı konusunda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Genellikle Katalog Tasarımlarının Özellikleri

 

 

katalog tasarımı örneği

katalog tasarımı örneği

A4, A5 veya Kare Katalog Tasarımları

Sert Kapaklı Katalog Tasarımları

Amerikan Ciltleme, Tel Dikiş, Spiral Ciltleme

Gibi ihtiyaçlar doğrultusunda En uygun olanlar seçilerek katalog tasarımları ve baskıları gerçekleştirilmektedir.

 

Katalog Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Katalog tasarım fiyatlarında birçok değişken vardır.

Katalog  tasarımının ölçüleri, katalog tasarımı için gerçekleştirilecek işlemler, kataloğun içine yazılacak içeriğin hazırlanması, metinleri, katalogda yer alacak ürün adedi ve ürünlerin detay tabloları, kullanılacak görsellerin hazırlanması. Fotoğraf çekimi yapılıp yapılmayacağı, fotoğrafların üzerinde yapılacak Dekupe Ve Rötuş işlemleri. Kataloğun kaç sayfadan oluşacağı, Katalog tasarımının kaç dile uyarlanacağı. Dijital katalog ve basılı katalog olarak teslim edilip edilmeyeceği gibi birçok durum göz önüne alınarak bir fiyatlandırma yapılabilmektedir. En doğru sonuca tam istekler belirlenip kaba şablonları çıkartıldığında ulaşılabilmektedir.

Katalog Tasarımı için fiyat teklifi almak istediğinizde bu kriterleri belirtmeniz en sağlıklı sonuca ulaşmamızı sağlayacaktır.

BROŞÜR TASARIMI

Müşteriye ulaşım açısından çok tercih edilen basılı reklam ürünü broşür, canlı renkleriyle, kurumun, kurumun bir ürününün, bir kampanyasının  tanıtılmasında kullanılır.

Broşürde; firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin fotoğrafları, detay bilgileri, ürün fiyatları, kampanyalarınız gibi, satışa ve genel tanıtımınıza destek olacak bilgiler yer alabilir.

Kurumun bilinirliğini arttırma, müşterinin ilgisini çekme, hizmetler hakkında net ve ulaşılabilir bilgiler verme açısından oldukça avantajlıdır.

Basılı Katalogların Avantajları hakkında bilgi almak isterseniz    “Basılı Katalogların Avantajları” yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Hizmetlerimize Dönmek İçin

Hizmetlerimiz

Hizmetler

Hemen Bilgi Al !

Formu Doldurarak Bilgi Ve Teklif Alabilirsiniz.

  Adınız Soyadınız (*)

  Firma (*)

  Telefon (*)

  E-postanız (*)

  Konu

  İletiniz

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Telefon:

  0212 251 00 18 | 05355570004

  Mail: info@mericreative.com

  Adres:

  Nejat Eczacıbaşı , İKSV Vakfı Binası, Sadi Konuralp Cd., No:5 Kat:2 Şişhane

  34433

  Beyoğlu | İstanbul.